Ürünler
DEKORATİF DIŞ KAPI
Dış Mekânları Güzelleştiren Güvenli Seçenekler...
Pak Door'un dekoratif kapı panelleri; PAKPEN'in yüksek kalite ve teknolojisiyle üretilmiştir. Pak Door ürün yelpazesinde, her zevke uygun farklı modeller bulunmaktadır.

İzolasyon özelliğinin yanı sıra hızlı ve kolay montaj özelliğine de sahip Pak Door dekoratif kapı panellerinin, tüm mekânlarda kullanılmak üzere her türlü dekorasyon anlayışına uygun tasarımları mevcuttur. Dış kapılarda, iç oda ve balkon kapılarında, kapı kanat profili arasına yerleştirilerek kullanılabilen Pak Door, eski ve yeni binalarda, hızlı ve kolay montajı sayesinde tercih edilmektedir.

PAKDOOR Dekoratif kapı panellerinde kullanılan camlar, panel kalınlığına bağlı olarak değişken kalınlıklarda ve çift cam olarak kullanılmaktadır.
PAKDOOR Küçük ölçüdeki camlar hariç, tüm çeşitlerin iki tarafı da temperli camdır.
PAKDOOR Bütün cam çeşitlerinin iç tarafları buzlu camdır.
PAKDOOR Vitraylı camlar kurşun vitray olarak yapılmaktadır.
PAKDOOR Vitrayda kullanılan üst camlar bizote camdır.
PAKDOOR Kumlama camlar, cam üzerine kum serpme olarak yapılmaktadır.
PAKDOOR Çift cam arası karolajlı camlar kapı rengine uyumludur.
PAKDOOR Çeşitli modellerde camlı ve camsız olarak üretilen paneller 800x1950 mm, 800x2000 mm, 900x2100 mm ölçülerinde, 20 mm ve 24 mm kalınlığındadır.
PAKDOOR Paneller arasında EPS (expanded polistren) izolasyon malzemesi kullanılmaktadır.
PAKDOOR Pak Door dekoratif kapı panellerinde; talebe bağlı olarak dış yüzeye 4 mm MDF veya dış yüzeye 4 mm MDF ve 1 mm alüminyum plaka beraber kullanılarak, takviyeli paneller üretilebilir.
  PAKDOOR - PAKPANEL
Kişisel bilgiler
Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, ancak şirket ve bayi teşkilatı içinde, size daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır.

Telif
Telif hakkı PAKPEN A.Ş. ye (İstanbul/Türkiye) aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Tüm ögeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Logolar
Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler
Tüm bilgiler PAKPEN A.Ş. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Ürünler
Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri yayın en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. PAKPEN A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.