Firma Profili
PAKDOOR - PAKPANEL PAKPEN ŞİRKETLER GRUBU HAKKINDA:
Temelleri 1970 yılında TUZA Ailesi tarafından Paksu A.Ş. ile atılan Pakpen Şirketler Grubu, yapı sektöründe 42 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyor. Üretime 30 bin metrekarelik alanda başlayan, bugün 300 bin metrekarelik entegre tesisleriyle Konya Organize Sanayi Bölgesi’nin en büyük sanayi kuruluşu olan Pakpen Şirketler Grubu, yıllık 250.000 ton plastik, 500.000 metreküp yalıtım malzemesi üretim kapasitesi ve 600’ü aşkın uzman çalışanıyla sektöründe ilk 5 büyük üretici arasında yer alıyor.

Yapı sektöründe pencereden bahçe aksesuarına, dış cepheden kapıya, borudan yalıtım ürünlerine kadar bir bina için gerekli olan A’dan Z’ye tüm enstrümanları üreten tek firma olan Pakpen Şirketler Grubu bünyesinde Pakpen A.Ş., Pakpen Dış Ticaret A.Ş. ve Paksu A.Ş. şirketleri bulunuyor.

PAKPEN markasıyla PVC Kapı-Pencere Panjur ve Kepenk Sistemleri, PAK SIDING markasıyla Vinil Dış Cephe Kaplama Sistemleri, PAK COUNTRY markasıyla Çit, Korkuluk, Kameriye ve Pergola Sistemleri, PAK FORM markasıyla Taş Görünümlü Formlanmış PVC Plakalar, PAKPANEL markasıyla PVC/XPS Sandviç Panel, PAKDOOR markasıyla Dekoratif Dış Kapı ve Kompozit Kapı Sistemleri, PAKBOARD markasıyla XPS ve EPS Isı Yalıtım Levhaları ve PAKPLAST markasıyla altyapı ve bina içi tesisat boru sistemlerinin üretimini gerçekleştiren Pakpen Şirketler Grubu, ürünlerinin dağıtım ve satışını İstanbul, Ankara, İzmir, Konya ve Antalya bölge müdürlükleri ile Türkiye geneline yayılmış 1000’i aşkın bayisi aracılığıyla gerçekleştiriyor.

Sektördeki haklı yerini kaliteden taviz vermeden, tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini de dikkate alarak üretim yapmasına borçlu olan Pakpen’in ISO 9001:2008 ve ISO 14001:2004 Yönetim Sistemi belgeleri bulunuyor. TS, TSEC, GOST, DVGW, RAL, INSTA ürün belgelerine sahip Pakpen’in ürettiği tüm ürünler AB normlarında olup, CE işaretine sahiptir. TS EN ISO 17025 standartlarına göre belgelendirilen modern bir laboratuarı olan Pakpen Şirketler Grubu, tüm ürünlerinin testlerini bu laboratuarda gerçekleştirmektedir.

Konya'nın ilk uluslararası markası olan Pakpen Şirketler Grubu, Pakpen Dış Ticaret aracılığıyla başta Avrupa ve komşu ülkeler olmak üzere 50’ye yakın ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. İSO’nun Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasında, 2010 verilerine göre 238’inci sırada yer alan Pakpen Şirketler Grubu, 2015 yılına kadar her yıl yaklaşık yüzde 40 oranında büyümeyi hedefliyor.

  PAKDOOR - PAKPANEL
Kişisel bilgiler
Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, ancak şirket ve bayi teşkilatı içinde, size daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır.

Telif
Telif hakkı PAKPEN A.Ş. ye (İstanbul/Türkiye) aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Tüm ögeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Logolar
Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler
Tüm bilgiler PAKPEN A.Ş. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Ürünler
Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri yayın en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. PAKPEN A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.